Soutěžte s námi o tablet Lenovo TAB3. Pro zapojení se stačí odpovědět na 2 naše soutěžní otázky a jste ve hře. Hrajeme o tablet Lenovo TAB3. Pokud naše exkluzivní slevové kódy a kupóny na http://www.slevovy-kod.cz/ už znáte, určitě už víte i odpovědi na naše soutěžní otázky.

Jen PLATNÉ slevy

Soutěž o tablet Lenovo TAB3Na naší stránce http://www.slevovy-kod.cz/ máme slevové kódy a kupóny do oblíbených internetových obchodů. U nás nemáme ani registrace, všechny naše slevové kódy a kupóny jsou ihned dostupné , stačí si vybrat slevu, zkopírovat kód a následně si můžete slevu okamžitě uplatnit při online nákupu v obchodě. Soutěž probíhá od 21.9.2018 do 31.1.2019

Co můžete vyhrát?

Náš TIP: Pro odpovědi si prohlédněte naše slevové kódy na našich stránkách

Soutěžní formulář

1/ Do obchodu 4Home.cz máme exkluzivní slevové kódy. Kolik jejich aktuální máme?

a) Máme 1 slevový kód
b) Máme 2 slevové kódy
c) Máme 3 slevové kódy

2/ Pro obchod Notino.cz máme několik slev. Na jakou nejvyšší slevu odkazujeme?

a) Na slevu až -20%
b) Na slevu až -40%
c) Na slevu až -70%

Vložte svoj e-mail (kontakt v prípade výhry)


Celé znění soutěže: Soutěž probíhá od 21.9.2018 do 31.1.2019. Pro platné zapojení do soutěže musí soutěžící odpovědět správně na naše 2 soutěžní otázky a zadat svou platnou e-mailovou adresu. Soutěž je určena pouze pro občany České republiky. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím zadaného e-mailu a to nejpozději do 10 kalendářních dnů od skončení soutěže. Výhru odešleme kurýrem na naše náklady po upřesnění údajů pro doručení výhry od výherce, případně si dohodneme jiný způsob poskytnutí výhry (například Slovenské poštou nebo osobně). V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Zároveň se zavazujeme neposkytnout vaše údaje třetím stranám a nebudeme jejich jinak zpracovávat.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz